Güvenilir

LEGO® Star Wars™: TCS

vitonline
1.24GB
Mağazadan İndirilenler 500k - 3M
Sürüm 1.8.60 3 yıl önce

LEGO® Star Wars™: TCS açıklaması

Experience the entire collection that combines the original LEGO Star Wars: The Video Game and the sequel LEGO Star Wars II: The Original Trilogy for hours of epic Star Wars content and fun gameplay all from your Android device! Begin your adventure in Star Wars: Episode I The Phantom Menace and journey through all six episodes in the whimsical style and humor of LEGO. May the bricks be with you!

This game is filled with content! You’ll need 1.44gb of available space on your device if you install over wifi, but only 735mb of space if you download on your computer and then sync.

As with many large app installations, we advise that you restart your device after installing as this will resolve some stability issues. Also make sure you have installed the most recent firmware.

This is a high memory usage app. If you have performance issues, try closing down background apps or restarting the device.

LEGO® Star Wars™: The Complete Saga is optimized for the following devices: Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note 2, Galaxy Note 10.1, Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10, HTC One, LG G Pad 8.3, Xperia Z, and Xperia Tablet Z.

FEATURES:

36 STORY MODE LEVELS + BONUS CONTENT

From the Trade Federation’s “negotiations” with Obi-Wan Kenobi and Qui-Gon Jinn in The Phantom Menace to the space battle above Endor in Return of the Jedi, play the most memorable and exhilarating scenes from your favorite episodes. Also unlock special bonus content featuring Bounty Hunter missions, a special Challenge Mode, Arcade Levels, and more!

OVER 120 CHARACTERS

Play as your favorite Jedi Knight or Sith Lord! There are over 120 playable characters to unlock, including Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, and Boba Fett.

FORCE POWERS

Which side of the Force will you use? Both dark and light side characters have their own unique Force abilities. Will you use a Force Throw to defeat the Jedi or choose your Lightsaber and Force Push to take down the evil Empire?

LEGO STYLE GAMEPLAY

Smash objects into LEGO bricks and switch characters on the fly as you play through different story levels. Create your own Star Wars character mash-ups like Han Windu and Lando Amidala!

DYNAMIC CONTROL STYLES

Switch between “Classic” and “Touch Screen” controls to find the play-style that suits you best.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Video Game ve netice LEGO Star Wars II: Orijinal LEGO Star Wars birleştiren tüm koleksiyonu yaşayın tüm Android cihazdan epik Star Wars içerik ve eğlenceli oyun saatleri için Orijinal Trilogy! Star Wars macera başlar: Episode I The Phantom Menace ve yolculuk LEGO kaprisli tarzı ve mizah altı bölüm boyunca. Tuğlalar sizinle olsun!

Bu oyun içeriği ile doludur! Eğer bilgisayarınız ve daha sonra senkronize indirmek eğer wifi üzerinden yüklemek, ama uzayda sadece 735mb eğer cihazınızda kullanılabilir alan 1.44gb gerekir.

Birçok büyük uygulama kuruluşlarda olduğu gibi, biz bazı kararlılık sorunları çözecektir bu gibi yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca en son firmware yüklü olduğundan emin olun.

Bu yüksek bellek kullanımı app. Eğer performans sorunları varsa, arka plan uygulamaları kapatılması veya aygıtı yeniden başlatmayı deneyin.

LEGO® Star Wars ™: Complete Saga aşağıdaki cihazlar için optimize edilmiştir: Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note 2, Galaxy Note 10.1, Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10, HTC One, LG G Pad 8.3, xperia Z ve Z Xperia Tablet

Özellikler:

+ BONUS İÇERİK 36 HİKAYESİ MOD DÜZEYLERİ

Jedi Dönüşü Endor yukarıda uzay savaş Phantom Menace Obi-Wan Kenobi ve Qui-Gon Jinn ile Ticaret Federasyonu "müzakereler" den, en sevdiğiniz bölüm gelen en unutulmaz ve heyecan verici sahneleri oynamak. Ayrıca Bounty Hunter misyonları, özel Challenge Mode, Arcade Düzeyleri, ve daha fazlasını sunan özel bonus içerik kilidini!

AŞIRI 120 KARAKTERLER

En sevdiğiniz Jedi Şövalyesi olarak ya Rab Sith oynayın! Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo ve Boba Fett dahil kilidini açmak için 120'den fazla oynanabilir karakter vardır.

KUVVET YETKİLERİ

Eğer Gücün hangi tarafı kullanacak? Hem karanlık ve hafif yan karakterler kendi benzersiz Kuvvetleri yetenekleri vardır. Bir Kuvvet kötü İmparatorluğu'nu aşağı çekmek için Jedi yenmek veya Lightsaber ve Kuvvet Bas seçim atmak kullanacak mı?

LEGO tarzı oyun

LEGO tuğla içine nesneleri şut ve farklı hikaye seviyeleri ile oynamak gibi anında karakterleri açın. Han Windu'nun ve Lando Amidala gibi kendi Star Wars karakteri püre oluşturmak!

DİNAMİK KONTROLÜ STYLES

"Classic" ve "Dokunmatik Ekran" arasında geçiş size en uygun oyun tarzı bulmak için denetler.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

LEGO® Star Wars™: TCS için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

3.99
1863
5
1k
4
80
3
383
2
44
1
225

LEGO® Star Wars™: TCS üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

vitonline mağaza avatarı
vitonline Mağaza 27.66k 3.81M

LEGO® Star Wars™: TCS uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında LEGO® Star Wars™: TCS bilgi

APK Sürüm 1.8.60
Uyumluluk Android 4.0.1+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: LEGO® Star Wars™: TCS APK
İndir